localhost

  • Yazıtipi boyutunu arttır
  • Varsayılan yazıtipi boyutu
  • Yazıtipi boyutunu azaltır
Reklam
English (United Kingdom)
Anasayfa Yayınlar El Kitapları Eşcinsel ve Biseksüel Bireylerin Aileleri ve Arkadaşları için Rehber

Eşcinsel ve Biseksüel Bireylerin Aileleri ve Arkadaşları için Rehber

e-Posta Yazdır PDF

Aile üyelerinden birinin eşcinsel, biseksüel, travesti, transeksüel olduğunu öğrenen ve bu konuda konuşmaya açık olan bireylerin (anneler, babalar, kardeşler vs.) bir araya getirildiği bu buluşmalar, gelenlere konu hakkında konuşabilme ve deneyimlerini paylaşabilme fırsatı verirken, aileler arasında sıcak ve yakın ilişkilerin kurulmasına da yardımcı oldu. Diğer yandan, ailelerine yeni açılmış veya açılmayı düşünen birçok Lambdaistanbul gönüllüsü de bu buluşmalar sayesinde anne ve/veya babaları ile konuşabilme şansı elde etti.

Lambdaistanbul Aile Grubu'nun çalışmalarına katılan gönüllü anne ve babalar, bu aşamalardan sonra benzerdurumdaki diğer ebeveynlere ulaşabilmek amacıyla medyayla iletişime geçerek birçok röportaja ve yazıya imza attılat; Lambdaistanbul'un danışma hattına ya da posta kutusuna gelen yardım-destek çağrılarına deneyimlerini ve sahip oldukları bilgileri aktardılar.

Sizin de çocuğunuz, kardeşiniz veya herhangi bir yakınınız eşcinsel, biseksüel, travesti veya transseksüel ise ve sorunlarnıza yanıt bulma amacıyla bizimle buluşmak isterseniz, grubumuzun web sitesini ziyaret ederek sorularınız iletebilir, hakkımızda daha çok bilgiye ulaşabilir, buluşmalarımıza katılabilir, çalışmalarımıza katkıda bulunabilirsiniz.

Sizleri de aramızda görmeyi bekliyoruz...

Listag

Lambdaistanbul

Aile Grubu


Listag'a nasıl ulaşabilirim ?

Blogumuzdan

http://listag.wordpress.com

Danışma hattımızdan

Lambdaistanbul danışma hattını (0 212 244 57 62) arayarak buluşma yerimizi ve saatini öğrenebilir veya

e-posta adreslerimizden

Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir ya da Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir adreslerinden birine e-posta göndererek bizimle doğrudan temas kurabilirsiniz.

 

Attachments:
Download this file (Listagbrosür.pdf)Listagbroşür[ ]9255 Kb
 

E-Mail Listesi

Gelişmelerden haberdar olmak için e-posta listemize üye olun.